Avea Sim Kart Değişikliğine 15 TL Ücret İstendi!

Eray Y. |

Ben Avea Prime kullanıcısıyım. Sim kartımı nanosim ile değiştirmek istedim ve Avea bayisine gittim. Benden 15 tl ücret istediler. Ben bu ücretin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Çünkü Avea eğer böyle bir durumda yanımda olmayacaksa ne zaman olacak. Hattımı kaybetsem veya bozulsa yine aynı ücreti isteyecektir artık eminim. Bir de "Tadını Çıkarın" sloganı kullanıyorsunuz. Ayrıcalıklısınız diyorsunuz. Avea orada burda indirim yapacağına önce kendine baksın. Aldığınız milyonlar yetmedi de zaten var olan sim kartımın (ki tek teknik servisisiniz) problemini gidermek için de mi para alıyorsunuz? Madem alacaksın 10 kuruşluk sim kart için 15 tl nedir? İnsaf.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  12:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ekim
  15:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş