07 Temmuz 2015

Avea Sıkıntımı Çözmüyor; Geri Dönüş Dahi Yapmıyor.

Avea'ya sıkıntımı arayıp söylememe mail atmama rağmen ne bir dönüş ne de attığım maillere cevap verildi. Avea'nın müşterilerini umursamamasından gına geldi. Artık acilen sıkıntımın çözülmesini istiyorum attığım maillere bile dönüş yapmıyor Avea. Ekte mevcut mailler.

Yakup 68 Okunma

Cevaplar

 • Yakup25 Temmuz 2015

  Avea'ya 2 hafta önce yazmış olduğum şikayetim için halen bir sonuç elde edilmiş değil sadece çağrı merkezi 1 sefer arayıp kayıtların dinleneceğini söyledi bundan 1 hafta önce ne kayıtlarmış 1 haftada dinlenemiyor ve halen sıkıntım çözülmüyor defalarca mail atmama rağmen farklı bir GSM operatörü kullanıyorum onların çalışma disiplini müşteri anlayışının yarısını Avea'da da görmek istiyorum haklı olarak

 • Yakup23 Temmuz 2015

  buradan avea'ya sesleniyorum ne zaman geri dönüş yapacaklar?

 • Yakup22 Temmuz 2015

  avea'ya 2 hafta önce yazmış olduğum şikayetim için halen bir sonuç elde edilmiş değil sadece çağrı merkezi 1 sefer arayıp kayıtların dinleneceğini söyledi bundan 1 hafta önce ne kayıtlarmış 1 haftada dinlenemiyor ve halen sıkıntım çözülmüyor defalarca mail atmama rağmen farklı bir GSM operatörü kullanıyorum onların çalışma disiplini müşteri anlayışının yarısını avea'da da görmek istiyorum haklı olarak.

 • Yakup20 Temmuz 2015

  Yaşamış olduğum sıkıntımın üzerinden toplamda 2 hafta geçmesine rağmen bir çözüme ulaşmış değil. 1 hafta önce arayıp en geç 48 saat içerisinde dönüş yapılacağını söyleyen müşteri hizmetlerinden halen ses yok Avea'dan böyle bir ilgisizliğe hiç şaşırmadım doğrusu.

 • Yakup15 Temmuz 2015

  Avea firması ile görüşme sağladım. Bana en geç 48 saat içerisinde konu ile ilgili döneceklerini söylemelerine rağmen henüz dönüş yapmış değiller. bu da demek oluyorki böyle bir operatörü kullanmamak lazım yoksa benim gibi sıkıntı yaşarsınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.07.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Yakup09 Temmuz 2015

  Halen sizden bir cevap almış değilim ne zaman sıkıntımı çözmek için geri dönüş yapacaksınız?

 • Yakup08 Temmuz 2015

  Bekliyorum henüz bana ulaşmadınız saat 13:02 de çaldırıp kapattınız sıkıntıyı yaşayan benim benim aramamı mı bekliyorsunuz sizden arama bekliyorum bir an önce.

 • Yakup07 Temmuz 2015

  Halen beklemekteyim tarafıma arama yapılmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön