04 Nisan 2013

Avea Şikayetler Dikkate Alınmıyor!

Şirket hatlarımızı Ocak ayında Avea ya taşıdık. Fiyat ve tarifeler üzerinden netleştikten sonra sözleşmeleri imzaladık. Bizi Avea kurumsal dan aradılar tekrar tarifeleri ve fiyatları telefonda netleştirip onayladık. Telefon görüşmelerinin kayıt edildiğini bildiğim için ısrarla fiyat ve tarifeler üzerinde konuştum.

05. 02. tarihinde de Avea müşteri temsilcisini aradım ve Şirket hatlarımızın tarifelerini teyid ettirdim. Ancak faturamız geldiğinde beklediğimin çok üstünde olunca tekrar Avea kurumsal bayisi ile iletişime geçtik. Bir hata olmuş inceleyip bize döneceklerini söylediler. Aynı durumu defalarca Avea ile paylaştık ne arayan var ne çözüm üreten var. Acil çözüm istiyoruz.

Onur 27 Okunma

Cevaplar

  • Onur25 Nisan 2013

    ilgili kayıtta yer alan konunun çözülmesi ve mğşteri memnuniyetinin sağlanması adına hiçbirşey yapılmamıştır.Bu şikaytein ardından yine defalarca aramamıza rağmen memnun edici veya çözüm odaklı hiç bir ilerleme sağlanmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön