Avea Şikayetime Cevap Verilmedi.

Yasemin K. |

Avea'nın kurumsal bir firma olduğuna inanmak çok zor kendi hatalarını telafi etmek yerine müşterilerini mağdur etmeyi tercih ediyorlar. Satış sonrası hizmetleri sıfır satana kadar ellerinden geleni yapıyorlar. Sattıktan sonra sorun kendilerinden kaynaklandığı halde yapacağımız bişey yok diyorlar. Fethiye'de çalışan kurumsal elemanları ilgisizlik ve hitap konusunda Avea'yı oldukça kötü temsil ediyorlar ve Avea buna ilgisiz kalıyor maalesef demek ki satana kadar politikası ile çalışıyorlar hattınızı açtık diyerek 2 gün sonra tekrar kapattılar ben maalesef hiç bir yetkili ile muhatap olamıyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  09:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ağustos
  15:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri