Avea Şikayetçi Müşteriye Çağrı Atıp Müşteriyi Aradık Ulaşamadık Diyor!

Sinem Ç. |

Avea beni şikayetim ile ilgili 06.04.2014 tarihinde defalarca aradığını yazmış şikayetimin altına. Bir kere saat 14:26'da aradı telefonumun çaldığını gördüm. Tam açmak üzereyken 3-5 saniyede kapandı. Yani Avea şikayet kaydı oluşturan müşterilere çağrı atıyor, sonrasında buraya aradık ama ulaşamadık diye yazıyorlar.

Gelen çağrı üzerine geri aradım operasyon takım lideri S. bey ile görüştüm ve öğrendin ki benim şikayetimi sonuçlandı diye kapatmışlar. Bir şikayeti 2. kez açamıyoruz bahanesiyle tekrar şikayet oluşturmuyorlar. Yazılı gerekçe istiyorum gönderemiyoruz diyorlar, sözleşme gönderemeyiz diyorlar yani sizin her şekilde önünüzü kapatmaya çalışıyorlar.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  14:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Nisan
  12:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş