Avea Şikayet Kaydına Dönüş Yapmadı!

Deniz T. |

Dört gün önce Avea çağrı merkezi çalışanının soruma yeterli derece de ikna edici bilgi vermemesi nedeni ile yöneticisiyle görüşmek istediğimi dile getirdim. Israrla yönetici çağrıma cevap vermediğinden şikayet kaydı oluşturmak istediğimi dile getirdim. Şikayet kaydını oluşturmamam için yarım saate yakın telefonda oyalandıktan sonra şikayet kaydım oluşturuldu ve bana iki gün içerisinde dönüş sağlanacağı bilgisi verildi fakat hala tarafıma yapılmış bir geri dönüş sağlanmamıştır ki Avea tarafından ikinci defa şikayet kaydıma yanıt verilmemektedir.

Etiketler :

Bilgilendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  13:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Aralık
  09:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş