Avea Şikayet Etmeme Rağmen Aramalar Devam Ediyor!

Mustafa Ç. |

Yaklaşık 2 hafta önce yine Şikayetvar.com'dan şikayet edip telefon almama bir daha aranmayacağımı taahhüt etmelerine rağmen bu hafta içinde 4 kere daha aradım. Artık bıktım bu telefonlardan. Siz inatsanız bende inadım. O e faturaya yapmayacağım. Her aradığınızı telefonu açıp neler söyleyeceğimi göreceksiniz. Bugün ile birlikte yaklaşık 60 keredir aranıyorum böyle bir kurumsal yapı olamaz.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  25 Ekim
  13:53

  her 3 günde bir e fatura için arayan avea arabada sürüş halinde olduğum bir vakit aradığında meşgule attığım için tekar aramıyor. saçmalık. en kısa zamanda aveada ayrılacağım. ve kimseye tavsiye etmeyeceğim.

 • 25 Ekim
  13:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.10.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ekim
  12:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş