28 Nisan 2014

Avea Siirt'te 3G Bağlantısı Yok!

Avea şirketini kötülememek için öncelikle 2-3 defa 4440500 numaralı Avea müşteri hizmetlerini aradım. Sabah 8:00'den gece 02:00' ye kadar Siirt'te internete 3G ile bağlanamadığımızı, 2G bağlantısının daha iyi olduğunu fakat yavaş olduğunu söyledim. Hatta müşteri hizmetleriyle konuşurken bile ses gitti geldi. Kayıt aldılar, teknik destek sağlayacaklarını söylediler.

Cevap ne olsa beğenirsiniz? Önümüzdeki uzun süreçte Siirt'te 3G bağlantısı için güçlendirme çalışması planlanmıyormuş. Bir an önce Siirt'te bu problemin çözülmesini istiyorum. Siirt'te 3G ile internete bağlanmak istiyorum. Şirket lütfen "Müşteri ile görüşülecektir" , " Sorun çözülmüştür" tarzında standart cevaplar vermesin.

Aksaya 116 Okunma

Cevaplar

 • Aksaya'nın Teşekkür Mesajı15 Temmuz 2015

  Siirt`te 3g şu an yeterli seviyede, benim şikayetim üzerine mi durum duzeltildi bilmiyorum ama ilginiz için teşekkürler.

 • Aksaya10 Mayıs 2014

  Avea şikayetime hiç bir çözüm bulamadı. Ben şikayetimin cevabını ancak internete 3g ile cep telefonumla bağlanadığımda alacağım. Aramalarınızı bilerek açmıyorum. Gereksiz , klasik , standart cevaplar vereceğinizi biliyorum. Zamanımı çalmayın. "Siirt'te 3g bağlantısında sıkıntı bulunmamaktadır" diye buradan açıklama yapın da görelim.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Aksaya30 Nisan 2014

  Gerekli incelemelerin başlaması ve inceleme sonucunun bana bildirilmesi, sadece benim şikayet ettiğim mevcut sorunun tekrar ifadesi oluyor. Sorunuma ilişkin, inceleme dışında, çözüme yönelik bir icraat varsa onu belirtin lütfen.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön