Avea Şifrem Gönderilmiyor!

Deniz İ. |

Avea'nın yapmış olduğu Türk Hava Yolları kampanyasından yaklaşık on gün önce yeni bir hat çıkardım.Kampanyaya göre iki yıllık sözleşme imzalayan abonelerine 1.600 TL değerinde Teknosa çekinin verileceği beyan edilmişti.Bugün onuncu gününe girmesine; her gün Avea müşteri hizmetlerini aramama rağmen hala şifrem oyalama taktiği gönderilmiyor.

Bu süreçte yedinci günün sonundan bugüne kadar müşteri hizmetleri ile aramızda geçen süreç şöyledir. 7. günün sonu="Normalde bir hafta içinde gelmesi lazım. Ben size bir dosya açayım, en geç 48 saat içinde cebinize şifreniz ulaşacaktır. 8. günün sonu="Size ait herhangi bir dosya yok". 10. gün sonu"Dosyanızı hızlandırıyorum".

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  09:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Mart
  18:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş