Avea Sıfır Hizmet Sıfır Bilgi!

Öznur Karakaya Ü. |

Uzun zamandır kullandığım hattı kendi üzerime almak istedim. Hat sahibi ile ilk bayiye gidişimizde pazar günü işlem yapamayacağını söyledi. Hat sahibi ile bir araya sık gelemiyoruz diye açıklamaya çalıştık resmen postalandık. Daha sonra başka bir bayiye gittik aradan haftalar geçti.

Defalarca telefon açtım müşteri hizmetlerini aradım ama hiçbirinin kendinden haberi yok. Başka bir bayiye gittik bir öncekinin yanlış işlem yaptığını öğrendik, kendileri en geç üç gün içinde işlem yapılacağını söyledi. Yaklaşık iki hafta sonra gittik günü gelmeyen bir fatura ödenmediği için işlem yapamadıklarını söylediler faturayı da ödedik. Aradan geçti dört gün. Daha ne yaparız belli değil.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  01:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Nisan
  08:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş