Avea Sesli Kayıt Sisteminden Arıyor.

Abdullah Y. |

Avea müşteri hizmetleri sesli kayıt sisteminden aradılar. 12 ay boyunca taahhüt vermeniz durumunda indirimli konuşacaksınız denildi. Ancak ben gerçek bir kişiye bağlanır umuduyla 1'e bastıktan sonra görüşme sonlandırıldı. Acaba gerçekten müşteri hizmetleri tarafından mı arandım anlayamadım. Bu konuda tarafıma bilgi verilmemesi ve Avea'nın gerçek kişi değil de banttan kayıtla bana ulaşmasını ciddiyetsizlik olarak değerlendiriyorum. Bu konuda bir açıklama yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  09:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.05.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Mayıs
  16:00

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş