Avea Servisi Telefonumu Bozdu!

Emre A. |

Avea'ya telefonumu gönderdiğimde telefonum şarj olup çalışır durumda idi, fakat şarj giriş yerinde bir problem mevcuttu. Orta tuş takılma yapıyor ve cihazdan ses az geliyor durumdaydı. Cihazı ilk gönderdiğim tarihten bu güne 2 ay geçmiş olup bir şekilde çalışan kullandığım telefonum servisinizden bozuk olarak gelmiştir.

1 ay önce iPhone bul açık olduğundan telefonumu geri gönderdiler, kapatıp tekrar gönderdim.
Şimdide bana telefonumu hiçbir şekilde açılmıyor tamamen bozuk bir şekilde gönderdiler ve benden tamiratı için 1055 TL para istiyorlar. Lütfen bana bu konuda yardımcı olun Telecervice aramama rağmen bana hiçbir dönüşte bulunmadılar.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  13:18

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Aralık
  12:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş