Avea Servis Yetersiz!

İlknur D. |

4 inTouch telefon aldım camı çatladı, Avea bayiye 06 04 2015 teslim ettim servis bana 20'sinde döndü ücret bilgisi verdi yapın dedim ücreti yatırdım bugün 1 Mayıs hala cam olmadığı için yapılmamış farklı marka olmamasına rağmen seri hizmet yok yerine telefon da vermediler. Garantisi olduğu için servise verdim bilseydim bu kadar sürede yapılmayacak özel servise verirdim. Garanti ne işe yarıyor? Parçalar kalitesiz ilk taksitte telefon iki karış yerden düştü camı kırıldı memnum kalmadım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  13:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Mayıs
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş