08 Temmuz 2015

Avea Servis Üyeliği Yapılıp Hattımdan Ücreti Alındı!

İnternette gezerken bir linke tıkladım ve cep telefonuma video izle servislerine abone olduğuma dair bir SMS geldi. İlk haftanın ücreti 14 TL hattımdan tahsil edileceğini ve aboneliğimin bitmesi için 2036 altıya iptal yazıp göndermem gerektiğine dair bir mesaj geldi. An itibariyle iptal mesajı gönderdim Avea bireysel işlemlerden de iptal ettirdim.

Bu ücretlendirme tarafınızdan tarafıma yansıtılacak olursa yasal yollara baş vuracağımı tarafınıza iletmekteyim. Bu yanıltma da mağdur duruma düşürüldüm. Bu durumdan şikayetçiyim. Bu konuyla ilgili bana hafta içi 19.00-23.00 saatleri içerisinde dönülmesini ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Eren 97 Okunma

Cevaplar

  • Eren'in Teşekkür Mesajı24 Temmuz 2015

    İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler Avea her zaman müşterilerine yardımcı olan bir operatör olduğunuz için her zaman tercih sebebimiz olacaksınız. Yardımlarınız ve bizleri mağdur etmediğiniz için teşekkürü kendime borç bilirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.07.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön