Avea Şehrin Orta Yerinde Şebeke Yok!

İsmail C. |

Avea'dan hat aldım ve eşime verdim eşimin çalıştığı yer çarşının tam ortası ve daha önce V******* kullanıyordu hiç bir sorunu yoktu Avea'ya geçiş yaptık ve inanın şebeke az çekmeyi acil arama yazıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım onlar departmanlara konu aktardılar o gün bugün departmanlarla konuşmaktan kına geldi ve hiç bir şey değişmedi. Yok telefon arızalı olabilir dediler telefon değiştik yok sinyalle ilgisi yok dediler diğer operatörler canavar gibi çekiyor.

Avea % 99 diyen doğru söylemiyor % 1 bence.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  13:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Haziran
  09:58

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş