Avea Şehir Merkezinde Telefonum Çekmiyor!

Tuba A. |

Avea GS Mobile 15'lik tarife kullanıyorum. Telefonum şehir merkezinde kendi evimde dahil pek çok yerde çekmiyor. Daha bugün Eğitim fakültesinde telefon görüşmem kesildi. Evimde yaptığım görüşmelerim kesiliyor. İnternette de aynı sorunu yaşadım. Şikayet yazdım ancak beni arayan müşteri temsilcisi resmen azarlar gibi konuştu. Telefonumda sorun olduğunu Konya'da kapsama alanı sıkıntısı olmadığını söyledi. Telefonumda herhangi bir sıkıntı yok. Telefonuma okulda ya da evde olduğum zamanlarda bile ulaşılamıyor. Kent Plaza'da bile telefonum çekmiyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  11:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ağustos
  13:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş