Avea Şehir Merkezinde Bile Çekmiyor!

Ayhan G. |

2 gün önce Avea'ya geçiş yaptım. Bursa'da şehir merkezinde olan görev yaptığım okula geldiğimde ise hattımın çekmediğini gördüm. Avea kullanan arkadaşlarıma sorduğumda aynı sorunun onlarda da yaşandığını öğrendim. Onlara da güçlendirme çalışması yapılacak deyip geçiştirme yapmışlar ama o kadar zaman geçmesine rağmen bir gelişme yok.

Avea'ya geçmeden önce kullandığınız yerde çekip çekmediğini öğrenin derim. İnternetinin yavaşlığından bahsetmiyorum bile...

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  16:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ayhan G.
  28 Nisan
  19:20

  Bugün itibariyle konuyla ilgili dönüş yaptılar. Kardeşim ne diye şikayet ediyorsun çekmiyorsa git çekeni kullan demekten ibaretti. Aslında haklılar. Ucuz etin yahnisi yenmiyormuş...

 • 27 Nisan
  16:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş