Avea Şeffaf Değil!

Harun A. |

Avea 20 gün geçti ayrıntılı e fatura talep etmeme rağmen yollamadı şikayetim üzerime tekrar yollayayım dediler.

12 haziranda ayrıntılı fatura talep etmeme rağmen neden yollanmadı? Bir on gün daha mı bekleyeceğim? 1 temmuz son ödeme tarihi ve geçiyor faturanızı bir aydır bekliyorum. Emin olmadığım faturayı ödemek zorunda mıyım? Adrese yollanan ayrıntılı fatura için ek ücret talep ettiniz fatura gelmedi ek ücreti neden alıyorsunuz? Sizin hatanızdan dolayı Avea'yı defalarca aradım ücret ödedim. Bunu kim karşılayacak? E- mail hesabına yolladığınız fatura 36 tl gösteriyor neden 75.75 tl fatura çıkardınız?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Temmuz
  17:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Harun A.
  01 Temmuz
  14:05

  Aramanızı bekliyorum

 • 01 Temmuz
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş