Avea SEÇ Konuş Tarifesi!

Erdoğan Ç. |

Telefonuma Avea tarifelerini anlatan sesli bir mesaj geldi. Ben de biraz dinledikten sonra kapattım. Ancak benim faturama 51,00 TL gelmiş ve bunun sebebini sorduğumda Avea bana seç beğen al diye bir tarifeyi seçtiğimi söyledi. Ancak ben böyle bir tarifeden haberim olmadığımı ve böyle bir tarifeye geçmediğimi söyledim.

Meğer ben daha önce sesli mesaj gelen tarifeyi telefonu kapatırken 1 yada 2 tuşuna basmışım ve birden benim tarifem değişmiş. Bu durumun düzeltilmesi için yaklaşık 45 dakika Müşteri Hizmetleri YETKİLİSİ ile görüşme bekledikten sonra görüşebildim.O kadar görüşmeme rağmen bu faturayı paşa paşa ödedim.

Etiketler :

Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  08:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Mart
  12:44

  Sayın Yetkili ,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş