Avea Sebepsiz Kesintiden Haksız Kazanç Sağlıyor!

Pervin E. |

Paket yenilemek için tl yükledim, yenilenmesine yenilendi ancak kalan TL'ler de durduk yere düşerek paket kullanımım engellendi. Ekstra yükleme yapmak zorunda kaldım. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda gece 3.52'de 9 liralık internet kullanımım olduğunu söylediler. 1) Telefon gece asla kullanılmadı. 2) Benim 1 aylık toplam internet kullanımım o kadar değil. 3) Öyle bile olsa hattımdan 9 değil 4 liralık kesinti yapıldı ki durumun gerçek olmadığını gösteriyor. Her ay paket yenilerken bu sorunu yaşıyorum ve konuyla kimse ilgilenmiyor. Kullanıcı resmen saf yerine konuluyor. O kadar sinirlendim ki artık hattımı daha pahalı ancak hizmet veren başka operatöre geçireceğim.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  16:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Pervin E.
  26 Kasım
  16:33

  Umarım bu sefer laf olsun diye değil de gerçek anlamıyla ilgilenilir. Çünkü şikayeti Twitter üzerinden ilettiğimde de aynı cevap verilip devamı getirilmemiştir.

 • 26 Kasım
  16:06

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş