Avea Şebekesi Kilitlendi.

Kadir S. |

Deprem gibi önemli günlerde bile bir işe yaramayacaksanız, şebekeleriniz kitlenecekse ne işe yararsınız ki? Kayıp olmayan depremde bile şebekeler kitlenirse acil durumlarda ne işe yararsınız?

Yakınlarımı aradım ama Avea zaten çekmezdi şimdide kalitesini gördük. Marka söylemiyim ama diğer iş hattımı takıp aradım yakınlarımı. Bir daha Avea asla. Kız kardeşimin, annemin, babamın ve kendi numaramı pazartesi günü o malum operatöre numaramı taşıyoruz.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  08:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Mayıs
  12:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş