Avea Şebekede Sorun Var, Hat Çekmiyor.

Hakan B. |

Alsancağın göbeğinde Avea şebekesi 1 kademe gösteriyor. Tebrikler Avea. Şehirlerarası yolculukta zaten çekiyordu, şehir içindede çekmiyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan B.
  12 Ağustos
  10:55

  Hattınız artık hiçbir yerde çekmiyor. Bir telefon ya da internetten görüşme yapmak için olduğun yerden ya da yüksek bölgeden ayrılmaman lazım. Kısacası Türk parasıyla 5 para etmez.

 • Hakan B.
  17 Temmuz
  17:24

  Saçma sapan sorularla insanları şikayet ettiğine pişman ediyorsunuz. Şimdi arayıp verdiğiniz yanıt için yine şikayet etmek gerek ama vakit yok işte. Sizinde işinize geliyor. Böyle saçma sorular için sizleri tebrik ediyorum.

 • 17 Temmuz
  15:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Temmuz
  12:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş