20 Mayıs 2014

Avea Şebeke Sorununu Çözmüyor!

Bulunduğum yerde bazı konuşmalar yarıda kesiliyor.Bir değil iki değil bazen beş defa üst üste kesiliyor.Bundan iki hafta önce konu ile ilgili teknik ekibimiz ilgilenecek dediler.Yaptıkları tek şey 48 saat içinde sorununuz halledilecek avuntusuydu.

Geçen hafta Avea'ya çektiğim mesajda verdiğim paraları haram etmiştim ama şimdi haram etmeyip o parayı almak için girişimlerde bulunacağım.Verdiğim paranın karşılığını almadım.

Bir de Avea'ya şunu tavsiye edeceğim.Bu işi bırakın gidin ülkemiz için daha hayırlı olacak.İletişim çağında ülkemizin iletişimine köstek olmayın.Müşteri memnuniyetsizliği için sonsuz defa teşekkürler Avea!

Ali 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön