Avea Şebeke Sorunundan Bıktım!

Ali K. |

Sayın yöneticiler, İstanbul'un Büyükçekmece/Tepecik beldesinde oturuyorum. Ama evimden telefonum çekmiyor. Cam kenarında beklemekten sıkıldım. Çevremdeki herkes farklı operatör bu yüzden lütfen Büyükçekmece/ Tepecik beldesine bir tane verici sağlayınız. Diğer operatörlerin vericileri var, bir tek Avea'nın yok. 80. 000 lik nüfusu olmasına rağmen Avea nasıl oluyor da bu kısma hizmet vermiyor?

İstanbul'un hemen hemen her yerinde çekiyor ama bir tek burada çekmiyor. Lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum. Üniversiteden evime her geldiğimde operatör değişikliği yapmaktan sıkıldım.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  15:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ali K.
  09 Temmuz
  13:27

  teşekkür ederim incelemenizin sonuçlarını merakla bekliyorum..

 • 08 Temmuz
  16:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş