Avea Şebeke Sorunu Yaşıyorum!

Yildiz B. |

Avea'ya geçtiğim için gerçekten çok pişmanım nedeni ise geçmiş olduğum gün itibariyle sabit durduğum yerlerde veya konumum değiştiğinde konu neresi olursa olsun telefonumda her zaman sorun yaşamam beni arayan insanlar telefonumun açık olmasına rağmen bana ulaşamıyorlar.

Telefonumda sistemsel veya teknik herhangi bir sorun olmamasına rağmen sürekli donması tutulması v. s. Avea'ya geçtikten sonra bunların hepsi oldu. Diğer operatörümde bu tarz şeyleri hiç yaşamadım elbette ki çağrı merkezinden ve internetten sorunum ilettim.

Ancak bugün karşılaştığımız sorun tam bir bitiş noktası. Sistemsel güncelleme nedeniyle Avea'lıların bir çoğunda şebeke yokmuş. Telefonum şuanda ful kapalı sayenizde.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  15:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Kasım
  12:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş