Avea Şebeke Sorunu Yaşıyorum!

Huseyin D. |

2013'ün Güngören'inde, İstanbul'un orta yerinde Avea çekmiyor. Kimi arasam telefonum yüzlerine kapanıyor, mahcup oluyorum. Pencereye yapışıyorum, anca öyle iki laf edebiliyorum. Yeter mahalleye bir direk mi dikiyorsunuz ne yapıyorsanız çözün bu sorunu. 10 yıllık Avea'lıyım ama sonunda ben de bu operatörden ayrılacağım. Bu arada tam olarak bulunduğum noktayı merak edenler için; Güngören, merkez mahallesi.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  10:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Temmuz
  09:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş