Avea Şebeke Sorunu Yaşatıyor!

Edip T. |

Yeni Toki konutlarında (Şehri Nuh Otel karşısı) ikamet etmekteyim. Avea operatöründe ciddi bir şekilde şebeke ve jet Avea ile internete bağlanma sıkıntısı yaşıyoruz. Bu durum için Avea merkezle irtibata geçtiğimde bana dönüş yaparak ilgimiz için teşekkür ettiler. Bu adreste şebeke sıkıntısının yaşandığını kendileri de teyit ettiler, en yakın zamanda ilgilenip bize bilgi vereceklerini söylediler maalesef aynı sıkıntılar devam etmektedir. Bu durum devam ederse bu adreste ikamet edenlerin çoğunun Avea operatöründen vazgeçeceklerini bildirmek istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  11:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Kasım
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş