Avea Şebeke Sorunu Var!

Enes S. |

Tekirdağ Yeniköy civarında hiç bir noktada şebekenizden faydalanamıyoruz.

Yaklaşık olarak 2-3 Yamaç Paraşütü kulübü mevcut hafta sonları 1000 ziyaretçi alan bir noktada hiç bir şekilde şebekenizden veri alınamamaktadır.

Böyle keskin bir noktada Avea kullananlar olarak sürekli sıkıntı yaşıyoruz. Ancak şikayetlerimize rağmen hiç bir dönüş yapılamadı. Bu gibi bir işlemin tarafınızdan sağlanması için ne gibi bir başvuru yapılması gerekiyor. Acil bir şekilde düzenlenmesini talep ediyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes S.
  01 Ağustos
  19:57

  Hiç bir şekilde çalışma yapılamadı.

 • 04 Eylül
  23:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.06.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Haziran
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş