Avea Şebeke Sorunu Var!

Serkan K. |

0597373**** no'lu Avea müşterisiyim. 2 aydır kullanıyorum 14,03,2014 saat 18:00 dan şu ana kadar telefonum çalışmıyor full çekiyor görünüyor ama aramıyor, internete girmiyor. İş yerim Bursa Gemlik serbest bölgede yanımda çalışan elemanlarında aynı sorunları var çölde kalmış gibi dünya ile bağlarımız kopuk.

Müşteri hizmetlerini aradığımızda bakıyoruz 48 saat içinde çözeceğiz diyor. Bu süre zarfında iş yapmayalım mı? Yakınlarımızın acil işlerine cevap vermeyelim mi? Ya da Avea kullanmayalım mı?Sorsanız büyük firmayız diyorlar ama neti geçtim telefon hattını dahi sağlayamıyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  13:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Mart
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş