Avea Şebeke Sorunu Umurlarında Bile Değil!

Ozgur G. |

Düzce İhsaniye mevkii İstanbul Kartal Soğanlık İstanbul Kavacık Beykoz Göksu evleri İstanbul Üsküdar Ünalan mahallesi Kayseri Bünyan ilçesi çekmediği bazı yerler. Firmaya özellikle çekmediği bölge olan Düzce İhsaniye'yi sürekli bildiriyoruz ama hiç oralı değiller. Firmanın kendisine yatırım yapmasını ve numarama gelen yüksek aşırı yüksek faturaları indirmesini istiyorum. Bana kalırsa kafasına göre indirimsiz fatura gönderiyor.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  08:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ağustos
  14:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş