21 Kasım 2013

Avea Şebeke Sorunu Konusunda Oyalıyor!

Ankara'nın göbeği Keçiören Yunus Emre Caddesi kapalı alanda çekmiyor diye buradan şikayet ettiğim Avea, müşteri hizmetleri tarafından aranarak konuyla ilgilendiklerini, şikayetimde haklı olduğumu ve bu bölgede yatırım yapıp çekim problemini gidereceklerini dahası bunun için BTK'ya müracaat dahi yapıldığını tarafıma ilettiler.

Ancak aradan bir ay geçmesine rağmen hala problemin şiddetle devam ettiğini, 3g internet bağlantısı kullanmak bir kenara, normal telefon görüşmesi dahi yapmak için evin yola bakan odalarını kullanıp sabit kalmaya devam ediyoruz.

Müşteri hizmetlerini arayıp konuyu tekrar tekrar iletmeme rağmen "şikayetinizin giderilmesi için çalışma devam ediyor gibisinden sözlerle oyalandığımızı belirterek şikayetimi buradan sizlerle tekrar paylaşırım.

Ayrıca bir ay daha bekleyip son çare olarak bölgedeki otobüs duraklarına şikayeti yazıp protesto için destek isteyeceğim.

Fatih 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön