Avea Şebeke Sorunu Hakkında!!

Selma G. |

Yaklaşık 3 ay öncesi farklı bir GSM operatöründen Avea'ya geçiş yaptım, mantıksal olarak kampanyalar, tarifenin uygunluğu v. s. iyi güzel, yalnız evim Esenyalı Tuzla e5 'e sadece 5 dakika merkezi bir yer yeni yapılanmış, 5000 konutlu harika bir sitede oturuyorum, yalnız maalesef Avea'ya çekip gücü çok zayıf internete dua ile giriyoruz, oda 1 dakika belki anında şebeke gidiyor!

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selma G.
  28 Ekim
  16:02

  Aradık ulaşamadık ta ne demek, Avea'dan cevapsız çagrı falan yok telimde, ayrıca öyle olsa bile bir sonuç elde ettiysenız tekrar tekrar arayın, ne sebeke düzeldi ne Avea aramış ulasamamış cagrısı mevcut... .

 • 28 Ekim
  11:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Selma G.
  21 Ekim
  14:28

  En kısa sürede umarım bu sorunu çözersiniz, teşekkür ederim ıyı gunler diliyorum

 • 21 Ekim
  14:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş