Avea Şebeke Sorunu Başladı!

Kadir E. |

Böyle bir gsm operatörü olamaz. Daha önce açtığım şikayet kaydında Avea şebekenin ve internetin sürekli kesildiğini söylemiştim. Beni aradınız ve aynı sorun olursa aramam için bir numara verdiniz. Aradım cevap veren olmadı. Sonra ısrarla aradım ve 15 dk bekledikten sonra bağlandım. Bağlandığım kişiye sorunu anlattım tam kontrol sağlanırken pat diye hat gitti ve görüşme sonlandı. Bir kaç sn sonra tekrar geldi. Bu kadar olamaz saat 12:40'da başladı. Bu sorunu çözün artık yeter!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  16:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Haziran
  13:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş