Avea Şebeke Sorunlarına Karşı Aşırı İlgisizlik!

Berrak M. |

Avea yüzünden Ceylanpınar'da 2 haftadır hayattan kopuk yaşıyoruz ne ailemizden haber alabiliyoruz ne de internete girebiliyoruz, günde on defa müşteri hizmetlerindeki iletişimden anlamayan müşteri temsilcileriyle muhatap olup hiçbir sonuç alamamaktan yorulduk artık. Uygunsuz zamanlarda gereksiz zamanlarda gereksiz yeni kampanya bilgilendirilmelerine maruz kaldığımız Avea nedense bu şikayetlere karşı aşırı duyarsız. Diğer operatörlerde böyle sorunlar yaşanmıyorken Avea'nın önümüze sunduğu gerekçelerin sadece oyalamak için olduğunun farkındayız. 10 gündür telefonumuzu kullanamıyorken ay sonunda faturayı ödeyecek olmamız ayrı bir sorun. Bu mağduriyetin giderilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Ekim
  08:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş