05 Aralık 2013

Avea Şebeke Problemine Çözüm Bulmuyor!

Avea hattım evde çekmiyor. Daha önceleri de defalarca yazmama rağmen Avea buna bir çözüm üretmemiştir. Hep kendisini aradık ulaşamadık, iletişime geçildi gibi cevaplar vererek ilgi ve alakalı gibi görünüp başından savma işine devam etmektedir.

Geçen asansörde kaldık. 4 kişi. Bende Avea diğerlerinde başka hatlar var. Benim Avea hat çekmiyor. Diğerleri full çekiyor çekiyor. Bu nasıl bir şey?

Defalarca Avea'nın bu durumunu ilettim. Baz istasyonu kurulacak dediler. Ne zaman kurulacak dedim. Çalışmalar başlatılacak dediler.1,5 yıl geçti. Hala çalışmaları devam ediyor. Evde telefon kesiliyor. Arayanlar çoğu kez telefonun kapalıydı diyorlar. Artık bir çözüm bulun Avea. Yeter artık!

Levent 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön