Avea Şebeke Problemi Var!

Tayyar S. |

Benim sorunum yazlığımın bulunduğu Yalova / Kadıköy köyünde Avea hattımın çekmemesi, arada bir çekse bile konuşma esnasında sürekli kopmalar ve kapanmalar yaşamaktayım. Zaten internet çekim kalitesi yerlerde sürünüyor. Reklamlarda bahsedildiği gibi yok Türkiye'nin şu kadar bölgesinde şu kadar çekim kalitemiz vardır söylemleri tamamen gerçek dışıdır; bizzat şahidim. Gerçekten mağdurum ve şikayetimin bir an önce açıklığa kavuşturulması dileği ile....

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  13:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Tayyar S.
  27 Mayıs
  15:32

  Geçen yılda müşteri hizmetlerini arayıp problemimi bildirmiştim. şuan hiç bir değişiklik yok. bu yüzdende operatör değişikliği yapmak durumunda kalacağız tüm aile olarak.

 • 27 Mayıs
  12:34

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş