Avea Şebeke Problemi.

Ayşe Ş. |

Yeni taşınmış olduğumuz Esenyurt Yenikent Mah. 662.sokak üzerindeki Kiptaş 2.etap konutlarında 4. kat olan ev içerisinde kesinlikle Avea çekmiyor. Bu durumu müşteri hizmetlerini arayarak bizzat ilettim. Eğer acil çözüm bulunmazsa eşimle beraber 1 ay sonra bitecek olan taahhüt biter bitmez iletişim kurabileceğimiz farklı bir operatöre hemen geçiş yapacağız.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  16:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ayşe Ş.
  03 Temmuz
  09:55

  Avea hızlı bir şekilde dönüş yaptı evet ama sonuç olarak bu bölgede baz istasyonlarının olmadığını çalışma yapılacağının ama kimbilir ne zaman olacağının bilgilerinin olmadığı belirttiler. Yani kısacası bu bölgede oturuyorsanız Avea dan uzak durun derim. taahhüdüm bitince zira bende öyle yapacağım.

 • 01 Temmuz
  09:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş