Avea Şebeke Mi Çöktü?

Mehmet Emin U. |

Avea, Türkiye'nin üçüncü GSM operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile Türkiye nüfusunun %98'ine hizmet vermektedir. Avea, 205 ülkede 685 operatörle uluslararası dolaşım anlaşmasına sahiptir; diyor. Fakat son 1 aydır internete bağlanmakta ciddi sorunlar yaşıyorum. Daha önce hiçbir sıkıntı yoktu. Şebeke çekimi, 3G görüntülü görüşme, cep telefonundan internete bağlanma ve hız iyiyken son 1 ayda hiç bağlanamıyorum. Yetkililerden çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Emin U.
  03 Ağustos
  16:03

  Tarafıma geri dönüş yapıldı fakat çözüm üretilemedi. Sorun halen devam etmekte. İl merkezinde yaşayan birisi olarak şebeke sorunu yaşıyorsam markanın kapsama alanı kalitesinden söz etmek mümkün değil. İlgili birimlerin dikkatine.

 • 14 Temmuz
  10:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Temmuz
  17:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş