Avea Şebeke Kapasitesi Yetersiz!

Güven Ö. |

2 Avea hattım artı Avea data hattımı Ankara'nın göbeğinde,Çankaya Turan Güneş bulvarında şebeke kapasitesi yetersizliğinden ötürü kullanamıyorum. Çıldırmak üzereyim,derhal 3 hattımı da başka operatöre taşıyorum. Bir daha Avea'mı asla! Bu kadar kötü bir alt yapı olamaz!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güven Ö.
  20 Ocak
  09:41

  artık avea umrumda bile değil ,vodafone geçtim dünya varmış resmen,ne çekme problemi ne santral problemi çatır çatır çalışıyor.işte ucuz malın yahnisi hesabı avea...

 • 19 Ocak
  15:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ocak
  12:38

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş