Avea Şebeke Hizmeti Yetersiz Kaldı!

Süreyya K. |

507643**** numaralı faturalı Avea hattım için 08.11.2013 tarihinde (Avea online işlem ile) tarafınıza ilettiğim şikayette ve 13.11.2013 tarihinde yaptığım şikayet ihtarımda bildirdiğim üzere Avea şebeke hizmetiniz yetersiz kalması ve iletişim sorunuma çözüm getirilememesi nedenleriyle faturalı Avea hattımı 23.11.2013 itibariyle başka bir operatöre taşıdım.

Bu sebeple Avea ile yaptığım taahhütlü hat sözleşmemin fesh edilmesini istiyorum, haklı olarak da taahhüt bedelini de ödemek istemiyorum. Taahhüt tazminatının iptal edilmemesi durumunda hakkımı yetkili mercilerce arayacağımı kararlılıkla bildiririm. Konu hakkında en kısa sürede tarafınızdan geri dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  12:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Süreyya K.
  29 Kasım
  15:58

  Avea Taahhüt tazminat bedelini sisteminde görüntüleyemedi. Fatura kesim tarihinden sonra tekrar iletişime geçip şikayetimi yenileyeceğim.

 • Süreyya K.
  29 Kasım
  15:55

  şikayetim henüz sonuçlanmadı.

 • 23 Kasım
  16:29

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş