Avea Şebeke Çok Kötü!

Kadir E. |

Avea'ya geçtim bin pişman oldum. Bulunduğum bölgede ne şebeke doğru düzgün çekiyor ne 3G internet. Oturduğum oda da arkamı dönüyorum 3G gidiyor böyle iş mi olur? Acilen bulunduğum bölgedeki kapsama alanının genişletilmesini istiyorum. Ayrıca bugün saat 16:50 den bu saate kadar (17:48) hala şebeke yok ne çağrı geliyor ne arama yapıyorum ne internet var.. İzmir/Aliağa/Siteler Mah.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  11:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Kadir E.
  23 Haziran
  13:00

  Umarım burayı tekrar okursunuz yoksa yeniden şikayet kaydı açmak zorunda kalacağım..

 • Kadir E.
  23 Haziran
  12:58

  Aynı sorun tekrarladı vermiş olduğunuz acil teknik yardım hattında kimse cevap vermiyor dakikalarca bekledim sonuç 0 (SIFIR)

  İzmir Aliağa ilçesinde saat 12:40 civarında önce internet gitti ardından hatlar kesildi. Şuan şebeke yok 2 cep telefonum var ikiside avea ikiside çekmiyor. Saat 12:59 ne siz ulaşabildim ne sorun giderilebildi!! Avedan bir kez daha soğudum.

 • 19 Haziran
  09:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş