Avea Şebeke Çekmiyor!

Selim D. |

Bundan iki hafta önce Avea müşteri hizmetlerine internet üzerinden şebeke problemi olduğunu iletmiştim. Bir kaç gün geçtikten sonra müşteri hizmetleri arayıp Avea'nın herhangi bir şebeke direği çalışması olmadığı için şebeke probleminin devam edeceğini ileri sürdüler.

Şebeke problemi devam ettiği halde müşteri hizmetleri duyarsız kalıp şebeke probleminin devam edeceğini söylüyorlar. Bu nedenle aradığımda bağlantı kesiliyor, başka sesler ortaya çıkıyor. Kısacası şebekeniz çekmiyor bir an önce buna çözüm bulmanızı bekliyoruz.
Hatay / Hassa / Ardıçlı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  10:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Selim D.
  02 Eylül
  20:01

  Bir haftada zaten en az 3 4 defadır yine arayıp sorunu söylüyorum ama müşteri hizmetlerinde herhangi bir gelişme yok. Yarın sabah sizi AİM'e şikayet edeceğim. Artık yeter. Benim iletişim haklarımı kısıtlıyorsunuz.

 • 20 Ağustos
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş