Avea Şebeke Bir Gelip Bir Gidiyor!

Bahadir Ç. |

İlk olarak Eyüp/Alibeyköy/Akşemsettin/Erciyes Sok.da şebeke yok, bir gelip bir gidiyor. Durumu müşteri hizmetlerine izah ettim. Sim kartımın arızalı olduğunu söyledi. Bende aynı problemi başka arkadaşlarında yaşadığını ilettim. Kaç gündür şikayet iletiyoruz ve bize anlamsız bahanelerle dönüyorlar; yok inceleme devam ediyor (3 gündür neyi inceliyorlarsa?) yok adil kullanım kotanız dolmuştur, yok çevrenizdeki binalardan dolayıdır gibi. Kimseyi arayamıyorum, mesaj atamıyorum, nete giremiyorum, kimse de bana ulaşamıyor. lütfen acil müdahale edilsin, zor durumdayız!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Haziran
  18:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Haziran
  14:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş