Avea Sayesinde Telefonun Çektiği Noktaları Arıyoruz!

Tuncay G. |

İş yerimiz İstanbul Tuzla Tepeören Akdeniz sokakta iş yerim 1. katta olmasına karşın Avea hattım çekmiyor. İş yerinde toplamda 750 personel var ve ortalama %35'i Avea müşterisi fakat hepimiz bu konu hakkında şikayetçiyiz telefon görüşmesi yapmak için her zaman 1 kat yukarı çıkmamız gerekiyor ( yıl 2013 oldu biz daha telefon çeken yer arıyoruz ) Bu konu hakkında yardımcı olmazsanız ben ve birçok arkadaşım iş yerimizde çeken gsm operatörlerine geçmeyi düşünüyoruz. Benim anlayamadığım diğer operatörler çekerken Avea İstanbul'un göbeğinde neden çekmiyor?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  10:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Kasım
  16:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş