Avea Sattığı Telefonun Arkasında Durmuyor!

Gökhan U. |

Kendi adınla sattığın boy boy reklamını yaptığın telefonunun arkasında ol. Bayilerin telefonu kabul etmiyor servise yollamak için. Neymiş aldığım bayiye gidecekmişim. Ben Elazığ'dan aldım cihazı Adana'dayım şu anda kii bayilerin almama sebebi de telefonları servise yolluyorlar tekrar bozuk yolluyor garanti bayininde yüzü kalmamış. Sizden büyük şeyler bekleyemem ama bari kendi markanızın arkasında durun.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  16:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Gökhan U.
  26 Ekim
  23:40

  müşteri hizmetleri arayıp yardımcı olamayız demekle yitindi:) komiksiniz gerçekten siz önce kendi sorununuzu çözün yada size bi öneride bulunayım satın siz o gsm operatörünü gidin bi öye dükkan açın... yardımcı olamayız demek içinmi arıyosunuz ya siz dalgamı geçiyorsunuz.

 • 26 Ekim
  15:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş