Avea Sattığı Telefona Ait Sorunu Çözmüyor!

Mehmet D. |

Yıllardır Avea kullanıp hiç bir faydasını görmediğimiz gibi yılda en az 4-5 faturayı aylık taahhüt tutarının 4 katı rakama çıkartıp tahsil eden Avea bu ay ki faturamı da 59 tl'den 188 tl'ye çıkarmıştı ve yine Avea'dan almış olduğum inTouch 2 cep telefonunda yazılım hatasından dolayı whatsapp gibi donanımları indirdiğinizde bütün rehber birbirine karışıyor.

Düzeltmek için gittiğimiz bütün Avea bayileri bu telefonların yazılım sorunu var deyip çözümü olmadığını söylediler.Kendi sattığı telefona ait sorunu çözmeyen Avea sadece satana kadar anlayışına sahip.Nasılsa taahhüdü var eli mahkum deyip çözme gibi bir çaba göstermiyorlar.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  13:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Nisan
  16:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş