Avea Satış Sonrası Hizmeti Hiç Yok

Merve Y. |

Avea dan İn Tounch telefon aldım kullanmaya başladığım ilk aydan beri telefon sim kartı tanımıyordu. Hafıza kartı tanımıyor telefon interneti çok yavaş. Android çok zayıf çalışıyor resim bile çekmiyor. Bunu Avea ya bildirdik ve bize verilen cevap o telefonlar fabrika çıkışlı hatalı zaten herkes şikayetçi gidin şikayet edin bizle alakası yok sadece biz satıyoruz denildi. Bu nasıl anlayış nasıl hizmettir. Şikayetimle ilgili firmanın ilgilenmesini istiyorum Avea Tarafından ortadan kaldırılsın bu sorun insanları parasıyla rezil etmesinler.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Temmuz
  16:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Merve Y.
  03 Temmuz
  14:17

  şikayetime karşılık verdiğiniz için teşekkür ederim sorunumla ilgilenilmesini çözülmesini istiyorum kurumsal bir şekilde çalışıyorsunuz müşteri hizmetiniz neden bu kadar eksik

 • 03 Temmuz
  13:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş