Avea Satış Sonrası Çok İlgisiz!

Bayram K. |

Avea kalitesiyle kontratlı aldığım ayıplı iPhone 4S garanti kapsamında Teleservice'te 25 eylülden beri değişim cihazı bekliyor yedek cihaz talebim karşılanmıyor. Bu sebepten halen Avea'ya aylık ödemelerini yaptığım cihaz ve paketi(aylık 4gb internet v. s) kullanamadığımdan mağdur durumdayım.

Avea Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu (BTK)'nin; GSM operatörleri kontratlı sattıkları ayıplı cihazlardan satış sonrası sorumludur. Kararını neden gözardı etmektedir? Yaşanan bu olumsuzluklara rağmen Avea neden bu firmayla halen çalışmaktadır?

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  12:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Kasım
  15:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş