18 Kasım 2013

Avea Sanal İndirim Yaptı!

Avea müşteri temsilcisi beni arayıp eğer bir yıl boyunca başka operatöre geçmeme taahhüdünde bulunursam %15 indirim yapılacağını söylendi. Kabul ettim, faturalarım Yeni Nesil 1000 tarifesi ile aylık ortalama 43-44 lira geliyordu. En son faturam % 15 indirim ile 44, 5 geldi!. Yani sanal indirim.

Aradım müşteri temsilcisi indirimi uyguladıklarını söylediler. Ayrıca arkadaşlarımdan duydum %15 indirim kabul edilmeyince 1-2 hafta sonra tekrar arayıp % 30, daha sonra %50 kadar indirim yaptıklarını söylüyorlar. Kısaca indirimden ziyade kime ne tutturabilirsek olmuş faturalandırma yöntemi. Kurumsallık, müşteri memnuniyeti bu olsa gerek!

Ahmet 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ahmet 20 Kasım 2013

    Turkcell'e geçme vakti gelmiştir... Belki biraz pahalı ama en azından kurumsallık var, indirip yaptım diye aynı faturayı göndermiyorlar!!!, her müşteriye eşit koşullarda hizmet sunuyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön