07 Kasım 2013

Avea Şaka Gibi!

Avea girdiğim günden beri sıkıntılı . İlk telefona Avea kartı takılacak fatura geldi. Sonra ayda belli bir paket ücreti ile ücretlendirildim. 1 gb sınırsız internet vs. . zaten amaç internet idi.

Baktık ki her ay farklı fiyatlar, telefona dokunasım gelmiyor. Hepsini geçtim son faturam 122 küsür. Aradım cevap şu 1gb interneti iptal etmişim. Ben (Avea'ya neden girdik internet için neden iptal edeyim? ) Neymiş güncelleme imiş.

Bu arada internetten çıkmışım ben haberim yok. Sonra telefonda bir mesaj 2 gb internete geçilecekmiş o yüzden interneti sınırsız kullanmam için limitsiz yaz gönder vs yazıyor. Mesaj gelince gönderdim. 1 gb hattınıza tanımlandı dedi. 2 idi 1 gb tanımlandı dedi. Şaka gibi işte!

Seçil 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön